Çağrı Merkezi: 0 543 304 45 68

Kargo ve Teslimat

Siparişim hangi kargo ile teslim edilecek?

Siparişleriniz Aras Kargo aracılığıyla teslim edilecektir.

Teslimat

  • Online sipariş sürecinde, teslimat adresi otomatik olarak teslimat adresi “Teslimat adresi” adımında kabul edilir.
  • Teslimat adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
  • Teslimat notu ve fatura ile birlikte verilir.

Farklı teslimat adresine teslimat

  • “Teslim adresini” sipariş adımında farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz.
  • Fatura ve gönderim adresleri aynı ülkede olmalıdır.
  • Teslimat adres bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
  • E-posta adresiniz yoksa, faturayı fatura adresine gönderebilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması

Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Eğer ürün teslim alınmazsa 9Renk’e geri gönderilir.


Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce Müşteri Hizmetleri( 0 850 304 45 68 ) ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Teslimat tarihi ve sipariş takibi

Siparişiniz,onaylandıktan sonra, çoğunlukla 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.